آفرينش جهان هستی و زمين

لافتي الا علي لا سيف الا ذولفقار

سلام عيد غدير خم را به تمامي عاشقان حضرت علي (ع) تبريك ميگويم.توفيقي حاصل شد و چند روز قبل به زيارت مرقد و منزل ايشان در نجف و كوفه مشرف شديم.واقعا از آنهمه سادگي منزل ايشان در حالي كه حاكم زمان خود بودند تحت تاثير قرار گرفتم .اميدوارم كه همگي در زندگي به آن امام بزرگ اقتدا كنيم.در اين يادداشت و به مناسبت اين روز عزيز يك سايت معرفي ميكنم كه بنظرم براي تمامي خوانندگان مفيد است.احتمالا شما در درس ژئوشيمي مطالبي در خصوص نظريات مطرح در خصوص ايجاد جهان هستي (تئوري بيگ بنگ) و زمين و سيارات و ... خوانده ايد. يك سايت سوئدي با نام > قران شناسي كه به زبان فارسي است مطالب بسيار جالبي در خصوص آفرينش جهان هستي ، ستارگان ، منظومه شمسي ، زمين ، ايجاد كوهها و درياها و...از ديدگاه قران و اسلام دارد كه بنظر اينجانب كار تحقيقاتي خوبي است. بهتر است كه دين داريمان با شناخت همراه باشد و نه تقليد و نا آگاهي مانند برخي متحجران كه در زمان حضرت علي هم با ايشان جنگيدند.

 42.JPG47f.GIF

همچنين براي دوستان مهندسي معدن هم > اين سايت را معرفي ميكنم كه مطالبي علمي به زبان فارسي دارد.

براي علاقه مندان به نرم افزار هاي زمبن شناسي هم نرم افزار Well Logge r را معرفي ميكنم كه يكي از نرم افزارهاي مرتبط با ترسيم لاگ هاي چاهها است كه در كارهاي ژئوتكنيكي و ...كاربرد دارد.اين نرم افزار را ميتوانيد > از اينجا دانلود كنيد.(البته من تا به حال با آن كار نكرده ام).دوستان نيز اگر سايت يا نرم افزار جالب مرتبط با زمين شناسي و معدن مخصوصا به زبان فارسي ميشناسند اعلام كنند تا ديگران هم استفاده كنند.

/ 5 نظر / 13 بازدید
شمارشگر

سلام عیدتون مبارک این یه سیستم آمار گیری از بازدید گنندگان برای وبلاگ می باشد که در مراحل اولیه طراحی و تست می باشد امیدواریم با ثبت نام و استفاده از آن ما را در هر چه بهتر و بیشتر نمودن امکانات آن یاری فرمایید.

عزت

سلام من يک استاديار دانشگاه هستم با گرايش پترولوژی و از سايت شما استفاده می کنم . اميدوارم موفق باشيد.

مريم

سلام...زيارت قبول...من دانشجوي فيزيك هستم...موضع تحقيقم زلزله هست...آدرس وب شما رو هم از گوگل يابيدم...شما در اين زمينه ياريم مي كنين؟!!!پاينده باشين

NEDA

SALAM MATNE KHOOBI BOOD VA ESTEFADE KARDIM ,MAN HAM UP DATE KARDAM AGAR MAYELID SAR BEZANID

Hamidiyan

سلام، خسته نباشيد وبلاگ خوبی دارین .به ما هم سر بزنید