زمين شناسی اقتصادی

سلام

امروز ميخواهم يك مقاله در مورد انواع ذخاير معدني (از جهت ژنز) و مثالهايي از اينگونه ذخاير در آمريكا معرفي كنم.اين مقاله را ميتوانيد > از اينجا دانلود كنيد .(توضيح اينكه مقاله بصورت html بوده كه من آن را بصورت فشرده شده (حجم 84 كيلوبايت) در آوردم و بصورتي تغيير دادم كه تمام صفحات آن در حالت آفلاين قابل دسترس باشد.بعد از باز كردن به صفحه ore deposit برويد.)

اگر به برنامه هاي زمين شناسي مخصوصا هيدرولوژي علاقه منديد در > اين لينك ميتوانيد تعدادي از اين برنامه ها را دانلود كنيد .در ضمن cd نرم افزارهايشان را هم در آمريكا و كانادا واروپا بصورت مجاني ميفرستند.(براي ايران 14 دلار ميگيرند).

> > اين لينك هم قابل توجه علاقه مندان به مطالعه سيالات درگير(fluid inclusions) . مطالعه اين سيالات كه هنگام تبلور كاني ها از سيال اوليه درون آنها محبوس ميشوند و در مقاطع نازك ميكروسكوپي مشخص اند، اطلاعات ژئوترمومتري مهمي از جمله شرايط فيزيكو شيميايي سيالات كانه ساز،دما و درجه شوري و ... در اختيار محققين قرار ميدهد و به آنها جهت شناخت منشاء ذخاير معدني كمك ميكند.درر > اين لينك هم مجلات سازمان زمين شناسي آمريكا قرار دارد كه خلاصه مقالات قابل دسترس است.

0016-7606-115-07.jpg1052-5173-013-07.jpg0091-7613-031-07.jpg

/ 5 نظر / 17 بازدید
مرتضی

سلام... خيلی مطالب باحالی داری... مخصوصا مطلب اولت... بازم بنويس تا ما بيشتر حال کنيم... به ما سری بزن...

یه مهندس معدن

سلام ممنون که سر زدی و آدرس منو هم لینک کردی آدرس لوگوی خودت را برام بفرست تا تو وب لاگم لینک کنم در ضمن در مورد ساخت لوگو های متحرک مثل مال تو اگه اطلاعات داری به من هم بگو و کمک کن تا لوگوی خودم را تکمیل کنم منتظرم

foad eslamiat

سلام من دانشجوی رشته زمين شناسی هستم.از شما بسيار خوشم امده اطلاعات مفيدی می ده. خواهش می کنم باز هم بنويس. فواد

حسيني

سلام سايت جالبي داري.موفق باشيد.

majid

سلام مطالبت در مورد نرم افزار ها خيلی خوبه. يه سری هم به وبلاگ بنده بزن . ممنونم و موفق باشی