عکسهای جالب علوم زمين

سلام

سالروز شهادت امير المومنين حضرت علي را به همه پيروانش تسليت ميگويم.يكي از علاقمندان رفرنسي در خصوص آلبوم كانيها و سنگها خواسته بودند.به نظر من كتاب Rock and Minerals از انتشارات غزال منبع خوبي ميتواند باشد از منابع فارسي نيز يك پوستر رنگي از سنگها و كانيها وجود دارد.در خصوص مغناطيس زمين نيز مطالبی در سايت سازمان زمين شناسی ديده بودم که اگر لينکش يا لينکهای ديگری در اين مورد پيدا کردم معرفی خواهم کرد.

همچنين به دو وبلاگ مرتبط با زمين شناسي برخوردم كه لينك آنها را در زير قرار ميدهم.دوستان نيز اگر وبلاگ فعال جديدي با موضوع زمين شناسي و معدن پيدا ميكنند ايميل بزنند تا به بقيه دوستان نيز معرفي گردد.

> > وبلاگ كانسنگ با موضوع كانه هاي معدني و مسائل زيست محيطي آنها

> > وبلاگ مقالات صدري زاده كه مطالبي در خصوص سدها ي كشور و مشكلات آنها دارد.

به مناسبت ماه رمضان تصاويري جالب و مرتبط تقديم ميگردد.(توضيح عكسها:نقش الله بر روي سنگ و برفهاي دامنه كوه و همچنين كهكشاني به شكل پرنده).

13.JPG29.JPG151.JPG

/ 6 نظر / 13 بازدید
ياسي

سلام اولين باره كه وبلاگ شما رو ديدم و خيلي خيلي خوشحال شدم ، چون من خودم رشته تحصيليم زمين شناسي و از حالا به بعد تصميم دارم كه هميشه از وبلاگتون ديدن كنم و همچنين از سايتهايي كه معرفي كرديد ديدن و استفاده كنم اميدوارم كه موفق باشي خدا نگهدار

سيد فتح الله صدري زاده

سلام . ممنون از اظهار لطف و محبت شما . در آينده قصد دارم در مورد ارزيابی پيامدهای زيست محيطی طرح های عمرانی سلسله مطالبی بنويسم . سايت شما جالب و آموزشی است . به آن لينک می دهم تا دوستان از مطالب شما بهره ببرند. موفق باشيد

فواد

سلام خسته نباشید.خیلی خوشحالم ازاینکه یکی هم به فکر رشته مظلوم و زیبای زمین شناسی است. موفق باشی

mohsen

سلام من برای بار اول است که از سايت شما ديدن کردم و بسيار خوشحال شدم که چنين سايت مفيدی را که به رشته ام مربوط است يافتم . از شما تشکر ميکنم.

كانون زمين شناسي دانشگاه تهران

خسته نباشيد . خيلي جالب بود . اگر حاضر به همكاري و تبادل اطلاعات هستيد اطلاع دهيد .

salam be maa ham sar bezanin